Ptasie forum.

Forum o tematyce ptaków, ryb, roślin i świata przyrody


  • Index
  •  » Gołębie
  •  » Program do ewidencji hodowli gołebi Moje Asy

#1 2011-05-07 21:59:14

 emesz

Użytkownik

Call me!
Skąd: Włoszczowa
Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Program do ewidencji hodowli gołebi Moje Asy

Hodowla gołębi staje się coraz bardziej profesjonalnym sportem. Pamiętam jeszcze czasy "Zeszytów hodowcy". Dziś informacje gromadzone na papierze przekształcane są w formę elektroniczną. Wspólnie z ojcem - doświadczonym hodowcą, (v-ce prezesem ds. lotowych) wykorzystując jego wiedzę na temat tego jakiego narzędzia potrzebujemy do ewidencji naszego stada powstał prosty w obsłudze program komputerowy do ewidencji hodowli gołębi pocztowych..
Za pomocą jednego narzędzia każdy pasjonat gołębi pocztowych stworzy :

- spis hodowli
- ewidencję rozpłodu
- autorski rodowód (rodowód z danymi hodowcy, właściciela danego lotnika oraz jego zdjęciem)
- wyniki lotowe z analizą poszczególnych sezonów i gołębi (analiza każdego lotnika pod kątem ilości konkursów, numeru konkursu, coeficjent.
- osobna lista lotowa gołębi dorosłych i młodych dla danego sezonu z możliwością jej wydruku
- możliwość wpisania obrączki w formacie olimpijskim.
- dodatkowo terminarz hodowcy, listę kontaktów.

Program został maksymalnie uproszczony aby korzystanie z niego wymagało tylko umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą.

Jeśli chcesz mieć ten licencjonowany program Moje Asy do hodowli gołębi pocztowych i zacząć sezon z profesjonalnym narzędziem wejdź na tą stronę.

www.mojeasy.pl

Dowiesz się na niej więcej na temat programu Moje Asy jak również znajdziesz na niej formularz zamówienia.

Tylko teraz atrakcyjna cena tak aby stać Cie było na profesjonalizm i funkcjonalność.

Pozdrawiam
Życząc samych udanych lotów
Michał Szafrański
730 775 333

PS Przepraszam za brak możliwości składania zamówień poprzez stronę w dniu wczorajszym. Wynikało to ze zmiany wyglądu i zostawiłem pewną literówkę która odłączyła stronę na prawie cały dzień. Bardzo przepraszam wszystko zostało naprawione i działa sprawnie.

Już dostępna - super promocja - na program Moje Asy.

Jeżeli zainteresujesz się programem Moje Asy kolejne, nowsze wersję programu dostaniesz za darmo.

"Za program płacisz jeden raz i dostajesz go na cały czas ... !"

Dodatkowo wprowadzono możliwość zarabiania na polecaniu programu.

Może się okazać że dzięki prezentacji programu kolegom całkowicie zwróci się Tobie koszt zakupu programu w całości

Obiecałem i dotrzymałem słowa. Nowa wersja programu Moje Asy (wzbogacona o Wasze i moje pomysły) gotowa przed świętami.

Musiałem się troszkę wysilić, aby dodać kilka rewelacyjnych i nowych pomysłów, a program pozostał nadal banalnie prosty w obsłudze (na tym mi najbardziej zależało) – ale udało się.

Co nowego w programie ?

Analiza liczby konkursów w danej kategorii
Podział na kategorię i listy konkursowe dla oddziału, sekcji, rejonu itd.
Nowe wzory rodowodów
Możliwość dodawania gołębi do rodowodu.
Podział na wyniki gołębi dorosłych i młodych
i kilka nowych udogodnień.

Myślę że nowe funkcje jeszcze bardziej podniosą atrakcyjność programu. Poznaj jak jak teraz prezentuje się program Moje Asy :

https://www.youtube.com/watch?v=-xFmKKU-yYw

Z uwagi na otrzymywane telefony na temat abonamentu. Chce jasno podkreślić .

NIE MA ŻADNEGO ABONAMENTU

Zamawiasz program raz – program masz na cały czas.

Wykorzystaj ten moment już dziś.

Pełną informację na temat programu Moje Asy znajdziesz jak zwykle na stronie

https://www.mojeasy.pl

Dobry Lot i Udanego dnia
Michał Szafrański

Ostatnio edytowany przez emesz (2021-01-16 22:47:31)


Więcej ciekawych artykułów na www.michalszafranski.pl Czytaj i działaj

Offline

 
  • Index
  •  » Gołębie
  •  » Program do ewidencji hodowli gołebi Moje Asy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Gabon Grind Wireless opinie rożek do spania Komplet garnków emaliowanych