Ptasie forum.

Forum o tematyce ptaków, ryb, roślin i świata przyrody


#1 2011-12-29 19:42:43

 emesz

Użytkownik

Call me!
Skąd: Włoszczowa
Zarejestrowany: 2011-05-07
Posty: 8
Punktów :   
WWW

Witaj na prezentacji e-booka Leksykon chorób gołębi

Ideą powstania tego materiału była chęć integracji kolegów hodowców. Skupienia wiedzy i doświadczenia z zakresu chorób gołębi. Działanie na rzecz tego, aby zgromadzić w jednej publikacji całość doświadczeń hodowców z całej Polski.

Mam nadzieję że na 34 stronach ten e-book się nie skończy, będzie on się ciągle rozszerzał o nowe doświadczenia. Osoba która zainteresuje się tą publikacją będzie miała dostęp do aktualnej wersji tego e-booka, wzbogacanego pewnie o kolejne doświadczenia.kolegów hodowców ze zmagań z poszczególnymi jednostkami chorobowymi. Zarówno pod kątem objawów, profilaktyki, leczenia zarówno w sposób farmakologiczny, jak i niekonwencjonalny.

Chce aby ten e-book pękał w szwach od praktycznych porad i praktycznej wiedzy

Na razie opracowałem kilkanaście chorób w sposób tabelaryczny z podziałem na objawy, profilaktykę, czy sposoby leczenia.

Mam nadzieje że każdą kolejną wiadomość, która będzie do mnie docierała spożytkuję na rozbudowę tego e-booka.

Moim marzeniem jest to, żeby w przyszłości, kiedy leksykon będzie na tyle rozbudowany, aby wyczerpać temat danej jednostki chorobowej, wydać ten e-book w wersji papierowej, a zyski generowane z tej wersji papierowej przeznaczyć na jakiś wybrany cel charytatywny.

Zgodzisz się z tym że idea jest trafiona i szczytna dlatego zachęcam do aktywnego uczestnictwa we współtworzeniu Leksykonu chorób gołębi.

Więcej informacji

www.leksykon.mojeasy.pl


Więcej ciekawych artykułów na www.michalszafranski.pl Czytaj i działaj

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs Κρατήσεις δωματίων Heppenheim an der Bergstrasse pełna księgowość Rzeszów drzwi i okna w Lubartowie koparka Złotów